קצת על צוות האתר

הסיפור שלנו

מי אנחנו? אנשים שהזמן אצלם עמד מלכת, אנשים שכבר הרבה אחרי השיא שלהם, אנשים שכל החיים זרמו עד שיום אחד הקסם הפסיק והם נותרו תקועים במקום האחרון שלהם, חוזרים על אותה פעולה שוב ושוב ולא מבינים למה שום דבר לא באמת מתקדם.
זה אנחנו, צוות של רעיונות, וזה הסיפור שלנו
צוות הרעיונות של האתר הצוות רגע לפני גילוי של רעיון חדש

דון ק.

חזון וניהול: האיש שידחוף אותך עם החלומות שלו עד לפסגה. מפוצץ בכוח הנעה, חזון, חלומות ואפס חיבור למציאות. כן, הוא ידחוף אותך לפסגה וכשתגיע תגלה שזו תלולית עפר קטנה. אי אפשר להוביל את הרעיונות שלו, הם גדולים, ענקיים. הם רעיונות שנשארים במקום עד שבא מישהו אחר מהצוות ומפרק להם את הצורה. אבל זה לא עוצר אותו. יש לו כריזמה מטורפת שעובדת רק על חברים קרובים, קול בס עמוק שיכול להנביט כל זרע צעיר ויופי שיכול להשתמע לשני פנים. מצליח תמיד להפתיע ולקחת את החיים שלנו לקצה. ללא בינה מלאכותית וללא גינונים. כשהוא איתך בחדר הקירות נעלמים, החשמל מתנדף הטבע פולש. דמות שמתחברת לכולם ולכן, בין היתר אחראי גם על קבלת אורחים במשרדים ודואג לערבי צחוק ושירה.

לאונרד כ.

דמות מופתית שכל הזמן נמצאת בחיפוש מתמיד, במשרדים הדמיוניים מכנים אותו בשם היהודי הנודר, נוטה להגיע או לא להגיע בזמן. לא מחוייב לשעות העבודה. אף אחד לא יודע מדוע אבל ללאונרד יש את היכולת לזקק את הטבע למילים. ולא צריך יותר מזה. כשישיבת צוות נמרחת וסיור המוחות הופך לנוזלי, לאונרד הוא זה שידע לכפות עלינו הפסקה, לפנות למריאן המזכירה ולבקש שתשמיע שיר היתולי. התרומה של לאונרד לא יכולה להימדד במספרים רגילים אך ניתן לומר בוודאות שרעיונות קטנים וטובים נדבקים אליו כמו פלסטר לאצבע.

פרידה ק.

נוטה לחבר בין אנשים, רעיונות וגבות. לא מפחדת לעמוד על שלה. בישיבות צוות היא זו תמיד שתביא את הרעיון שאף אחד לא חשב עליו, הרעיונות שלה חדים, פוצעים לעיתים ומעוררים בך רגשות עזים. כתרומה לחברה שלנו גילינו שיש שני חוקים חשובים לגביה. הראשון: פרויקטים שלה מצליחים רק אחרי שהיא עוזבת אותם. והשני: אם היא לא לוקחת חלק בפרויקט הוא לא יצליח לעולם. תעשו אתם את החשבון ותבינו עם מי יש לנו פה עסק.

יצחק ל.

מייסד ומחריב: פועל בהתלהבות עצומה ובאותה מהירות נוטה להיכבות. נכנס למשרדים המדומיינים שלנו תמיד במצב רוח מרומם, עובר כל אחד ושואל לשלומו, ומתעכב לשמוע גם את התשובה. מייצג בצוות את הקול הקטן שרק רוצה שהכל יהיה בסדר ובשקט. ניחן במיעוט שאיפות וחוסר אמונה עצמית שיכול לפגוע לפעמים בזרם הרעיונות אבל עם הזמן הבנו שדווקא מענני הכלום שלו, מהאפרוריות שלו, מהרוח חסר המעש שלו, משם ישתנה לו מזג האויר. ואכן, כמו הרוח הוא אינו צפוי, יש בו איזשהו מרד שקט שמבעבע תחת עטיפת הנחמדות שלו שאנחנו עדיין מחכים שיתפוצץ לנו בפנים. בינתיים זה עוד לא קרה.